Четверг, 09.02.2023, 12:40

skype: oaaupaircherkassy
viber: +38 098 030 4065
с мобильных
life: 063 239 10 64
водафон:  095 931 666 0
киевстар: 067 527 111 6

 Дерзай, пока молодой!!!

  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Отзывы

  Главная » 2011 » Ноябрь » 30 » Наталья, Бельгия 2011-2012
  13:04
  Наталья, Бельгия 2011-2012

  Доброго дня всім!

  AUPAIR Бельгия. Наталья Відразу прошу вибачення, що пишу Вам з таким запізненням! Мені б хотілося б сказити кілька слів про мою участь у програмі «Au-pair». Я дуже задоволена всім. І перш за все мені б хотілось виразити велику вдячність черкаському агентству, яке допомогло мені прийняти участь у цій програмі! Це перше українське агентство, яке «дійсно працює!!!». Це не просто слова! Спочатку я намагалася співпрацювати із інакшими агентствами, проте жодне з них в не вчиняло ніяких дій щодо пошуку родини чи надання будь-якої детальної інформації!!! На противагу всім, дане агентство просто супер, відразу ж після мого першого дзвінка мене взяли під «опіку» J. Швидко була запропонована кандидатура приймаючої родини, допомога у підготовці документів до виїзду, завжди надавалися відповіді на будь-які мої питання… И хочу звернути увагу на те, що навіть кошти за програму були сплачені мною після всіх вчинених дій, аж перед самим від’їздом… Тому я дійсно дуже вдячна Вам за вашу підтримку і допомогу!!!!! AUPAIR Бельгия. Наталья
  І ось зараз я знаходжусь вже в Брюсселі… І все просто чудово: родина, місто, нові знайомства, подорожі по всій Європі, швидке оволодіння французькою мовою та практика англійської мови!!!! Ця програма дозволяє розширити свій кругозір настільки, наскільки Вам би цього хотілось!!! А спілкування з дітьми це просто незабутні моменти! Їхнє бачення світу настільки вражає та надихає, що просто не можливо описати словами!
  Перед від’їздом в мене були дуже великі сумніви «Що зі мною буде цілий рік!!??!!» а тепер в мене лишилась безмежна вдячність за надану мені можливість і за відкриті горизонти переді мною.
  Я раджу всім, не залишатися на досягненому а йти вперед. І ця програма надасть Вам таку можливість з привили кою радістю! )))

  AUPAIR Бельгия. НатальяУспіхів…
  Цілую, люблю, бувайте!!!

  Просмотров: 6890 | Добавил: goaupair | Рейтинг: 5.0/1
  Всего комментариев: 1
  1 Виктория  
  0
  Привет ! Хотела тебя спросит о какой фирме идет речь я сама из Черкасс и хочу уехать по программе au pair не могу понять с документами какие нужны и у кого узнать

  Имя *:
  Email *:
  Код *: