Четверг, 09.02.2023, 12:15

skype: oaaupaircherkassy
viber: +38 098 030 4065
с мобильных
life: 063 239 10 64
водафон:  095 931 666 0
киевстар: 067 527 111 6

 Дерзай, пока молодой!!!

  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Главная » 2013 » Апрель » 27 » AU-PAIR АВСТРИЯ. Все аргументы для правильного выбора.
  08:46
  AU-PAIR АВСТРИЯ. Все аргументы для правильного выбора.
  Программа AU-PAIR это 2 стороны которые ищут друг друга и обе стороны надеются на гармоничные отношения в будущем. Наша задача сделать максимум для того чтобы наш кандидат AU-PAIR  смог сделать осознанный, правильный выбор. Просто ли это? Конечно нет!
  В 2х словах как обычно делается этот выбор:
  - AU-PAIR получает очень подробные данные семьи с описанием как самой принимающей AU-PAIR семьи так и с подробным описание условий программы, обязанностей, каких то дополнительных ньюансов;
  - AU-PAIR общается с семьей для того чтобы в общении понять насколько подходит ему эта конкретная семья;
  - при необходимости наши AU-PAIR получат помощь и от нас, для того чтобы сделать действительно правильный выбор.  Это может быть наше мнение о семье, или какие то аргументы которые по нашему мнению должен учитывать AU-PAIR кандидат при принятии решения. Иногда мы просим тех AU-PAIR которые уже были в той или иной семье дать по ней отзыв, для того чтобы новому кандидату в эту семью было проще принять правильное решение.  Ниже мы публикуем такой отзыв AU-PAIR которая уже была в семье для кандидата который только еще принимает решение быть ли AU-PAIR в этой же семье:


  Доброго дня, Іра
  звісно я пам'ятаю Вас і буду рада розповісти Вам про сім'ю Пульт.
  Це сім'я від якої в мене лише гарні спогади і один позитив.
  Звичайно було складно, так як три дитини і треба було багато часу проводити з ними, але це ніщо в порівнянні з тим, на скільки золота людина Karoline  (Gastmutter), я вже побувала о-пер в Німеччині і в Швейцарії, але такої доброї і завжди готової допомогти людини не зустрічала (вона зробить все для того, щоб о-пер себе комфортно і щасливо почувала і вжилась в її сімї). Що стосується  Kathariny, старшої дочки, яка страждає на єпілепсію (останній випадок єпілепсії якщо я не помиляюсь був десь 4-5 років назад) буває інколи що їй стане погано, голова закрутиться, але це минає протягом декількох хвилин. Розумово дівчатка не відрізняються нічим від інших дітей (фізично: одна нога коротша іншої, тому вона шкутильгає і ліва рука функціонує не на 100%), але з нею в мене не було ніяких проблем, вона може все робити, що роблять звичайні діти. Місто Sölden, де вони живуть просто супер, взимку о-пер буде мати можливість кататись на лижах, влітку — грати в теніс та іншими актівітами :) але я думаю, що це може обговорити Ваш кандидат на пряму з Karoline. Сімя супер. Я до сих пір залишаюсь в контакті з семєю. Сімя Пульт — одна з найкращих сімей яку можна знайти і побажати!!!
  Сподіваюсь, що моя info якось допоможе Вашій кандиданці :)
  Якщо будуть питання, звертайтесь :)

  Best regards
  Nina
  Просмотров: 11059 | Добавил: goaupair | Рейтинг: 5.0/1
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Код *: