Понедельник, 05.12.2022, 03:12

skype: oaaupaircherkassy
viber: +38 098 030 4065
с мобильных
life: 063 239 10 64
водафон:  095 931 666 0
киевстар: 067 527 111 6

 Дерзай, пока молодой!!!

  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Главная » 2022 » Март » 23 » Au Pair USA ЗАРАЗ - МОЖЛИВО!
  17:47
  Au Pair USA ЗАРАЗ - МОЖЛИВО!

  Дорогі наші клієнти, зараз у нашій країні не легкий час, та наша агенція працює і ми хотіли б розповісти вам про варіант влаштування за програмою Au Pair, який на нашу думку зараз є найбільш правильним. 
  Отже, якщо Ви у віці від 18 до 26 років, знаєте англійську мову на рівні достатньому, аби вести побутові бесіди і маєте водійське посвідчення, то можете розглядати влаштування до США.


  Для нас і взагалі для успішного влаштування, не має значення, де ви зараз знаходитесь. Це може бути Україна, або будь-яка інша країна Європи (якщо ви мусили виїхати з рідного дому після 24.02 або ж поїхали ще у мирний час) – ми однаково можемо влаштувати вас у США як Au Pair.


  Чому ми вважаємо цей варіант хорошим?
  1) Au Pair – офіційна міжнародна молодіжна програма;
  2) США – прекрасна країна, наш партнер та союзник;
  3) Ви матимете можливість 1-2 роки провести в американській сім'ї, допомагати у нагляді за дітками та отримувати кишенькові гроші;
  4) Квиток до США, страховка, курси англійської мови (або й не тільки мови) та багато іншого включено у вартість програми;
  5) Ви вдосконалите англійську до рівня вільного володіння і це буде дуже корисним у новому світі, в Україні після нашої перемоги;
  6) Ваші рідні знатимуть, що у вас все добре і будуть спокійні.

  Що ще треба знати про американський напрям програми?
  За посиланням

  Наскільки буде складно підготуватися до участі? 
  Так, складнощі можуть виникати в залежності від того, де і в яких умовах ви будете цим займатися. Зі свого боку ми готові надати максимальну допомогу та підтримку, аби реєстрація на програму, пошук сім’ї та подальша процедура з отримання візи пройшли з якомога меншими ускладненнями. На кожному кроці ви будете отримувати від нас детальну інструкцію, яка покликана пояснити всі процеси.

  З чого розпочати?
  Напишіть нам на електронку: office@aupair.org.ua
  Кожний випадок вимагає окремої уваги, особливо в теперішній ситуації, коли треба мати справу з багатьма нюансами, які не становили б проблеми у мирний час. Ми розглянемо кожний запит індивідуально та визначимо, чи можна розпочати влаштування, як найкраще це зробити, або, якщо наразі це буде неможливо, то чим можна зарадити, і тому інше.
  Альтернативні шляхи зв’язку можна знайти за цим посиланням


  Все буде Україна!
   

  Просмотров: 270 | Добавил: okaupair | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0