Вторник, 31.01.2023, 10:34

skype: oaaupaircherkassy
viber: +38 098 030 4065
с мобильных
life: 063 239 10 64
водафон:  095 931 666 0
киевстар: 067 527 111 6

 Дерзай, пока молодой!!!

  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Главная » 2012 » Апрель » 7 » Наталья. Украина-США. ВЕРА В УСПЕХ!
  09:58
  Наталья. Украина-США. ВЕРА В УСПЕХ!
  12 апреля Наташа улетает в США для того, чтобы участвовать в программе AU-PAIR. Мы помним почти всех наших клиентов, так как каждый индивидуален, каждый чем то нас удивляет, радует, иногда расстраивает.  Чем нам запомнилась Наташа? В первую очередь ее  ВЕРОЙ В УСПЕХ!
  Когда Наташа обратилась к нам относительно устройства по программе AU-PAIR, то пояснила свой выбор нашего агентства. Мы благодарим ее за доверие и приводим ее аргументы в пользу этого выбора! Далее от Натальи:


  Вирішивши взяти участь в програмі Au pair, першим моїм завданням було знайти агенство. Основні критерії, по яким я моніторила пропозиції, були:

  1) Пропозиції по країнам (виявляється найбільшою проблемою для мене була можливість знайти агенство, яке готове розглядати мою кандидатуру саме в ту країну, яку я хотіла (США), а не в ту, де їм зручніше. Лише на цьому етапі відсіялась більша частина агенств по всій країні!)

  2) Віра в успіх (наспраді, все просто і складно - саме агенство "5 Континентів" підкріпило в мені віру в те, що я можу здійснити давню мрію і отримати візу в одному з "найпрославленіших" посольств - США. Багато агенств просто відмовлялись зі мною розмовляти, коли чули, куди я хочу поїхати.  А віра, все-таки, творить чудеса!!!

  3) Окремо виділяю можливість повернути внесок в агенство при відмові у візі (Більшість агенств не повертає гроші при відмові, або повертає лише половину. "5 Континетів" приємно здивували!)

  4) Оперативність (важливим фактором особисто для мене було те, що агенство швидко і доступно відповідало на мої численні запитання, так як для мене все було новим і незрозумілим, іноді пояснювали декілька разів. Вдячна за терпіння і розуміння!)

  5) Надійність агенства (для мене було важливо пересвідчитись в тому, що спеціаліст, який відповідає за мою кандидатуру - професіонал. Мені сподобався сайт і перше знайомство по телефону.

  6) Ціна (цікавила останньою, бо, як правило, ціни в усіх агенствах +/- однакові)

  Раджу користуватись послугами саме "5 Континентів". Менеджеру Ірині особлива подяка!

  З повагою, Наталія

  Просмотров: 3292 | Добавил: goaupair | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Код *: