Що таке програма "Au Pair"?

Офіційно прийнята Радою Європи 1969 року міжнародна культурно-мовна програма. За межами Європи програма також існує. Приміром, у США це офіційна державна програма, яка створена, регулюється і контролюється Держдепартаментом США.

Які країни приймають учасників програми Au Pair?

У будь-якій країні-учасниці програма Au Pair є офіційною державною програмою та регулюється законодавством країни (у рамках міжнародної конвенції про розміщення Au pair). Це законодавство може обмежувати список країн, звідки можуть приїжджати Au Pair. Наприклад, до США можуть приїжджати громадяни країн, у яких із США є дипломатичні відносини (так встановлено законодавством). А от у Великій Британії закони встановлюють суворий перелік країн, з яких прийом Au pair можливий. Саме тому з України в Англію поїхати за програмою Au Pair не можна, тому що в цьому списку наша країна не значиться. В деяких інших країнах програма дуже популярна завдяки досвіду країн-сусідок, підтримується громадськими Au Pair організаціями, проте не прийнята на державному рівні і в’їзд туди можливий на короткий лише термін або за візою, яка не є спеціальною довгостроковою.

За програмою Au Pair громадян України приймають такі країни:
– Австрія
– США
– Франція
– Норвегія
– Данія
– Швеція
– Фінляндія
– Бельгія
– Нідерланди
– Німеччина
– Люксембург
– Китай (за студентською візою)
– Іспанія (за студентською візою)
– Італія (участь тут можлива лише за наявності паспорта, що дозволяє скористатися перевагами безвізового режиму)

Проте і в країнах, які мали б приймати без проблем, можуть встановлюватися в той чи інший момент обмеження або додаткові вимоги, які можуть ускладнювати отримання візи і приїзд для участі в програмі.
Наша рекомендація: звертайтеся до професіоналів за інформацією та влаштуванням до тієї чи іншої країни.

Чи можуть юнаки приймати участь в програмі Au Pair?

Програма Au Pair сама по собі не забороняє юнакам бути учасниками програми. Однак влаштування юнаків ускладнено тим, що обов’язки, які виконує au pair в сім’ї, що приймає, дуже схожі на обов’язки няні. Практично в будь-якій культурі є стійка асоціація, що няня – це дівчина, жінка. Дуже багато родин воліють запросити як au pair саме дівчину.

Найкращі шанси стати au pair у юнаків до США, Німеччини, Австрії. Звісно, якщо відповідати вимогам програми у цих країнах.

Програма має вікові обмеження різні в кожній конкретній країні, а також вимоги по знанню іноземної мови та вимоги щодо освіти: не менше повної середньої освіти. До того ж обов’язково мати посвідчення та гарний досвід водія.
Але влаштування юнаків за програмою традиційно дуже складно. Для цього є об’єктивні причини. Ми беремося за роботу з влаштування юнаків у поодиноких випадках. Але навіть при цьому гарантувати влаштування дуже складно. Шанси мають ті, хто має ідеальні дані для програми.
Наприклад, з рівнем німецької мови B-1 шанси на влаштування до Німеччини набагато вищі, тоді як із рівнем А-1 шанси мінімальні.

Чи обов'язково мати водійське посвідчення для участі в програмі?

Ні, сама програма Au Рair не виставляє такої вимоги. Проте, якщо кандидат на участь у програмі права водія має, то це є додатковим козирем для того, щоб сім’я його запросила.

Проте американські агентства (враховуючи спосіб життя та традиції американських сімей) встановлюють вимогу для учасників програми в США мати водійське посвідчення.

Яка віза надається учасникам програми Au Pair?

У більшості країн учасникам програми Au Pair надається дозвіл на проживання в країні (короткий, залежно від країни, на 1-2 роки ВИД НА ПРОЖИВАННЯ). На його підставі, учасники програми живуть у країні, багато в чому прирівнюються до мешканців цієї країни.

У США учасникам Au Pair видається віза J-1. (спеціальний тип віз, що видається учасникам програм міжнародного обміну)

Тривалість програми в різних країнах.

Традиційно договір між сім’єю та au pair укладається на 1 рік. Однак у деяких країнах він може бути продовжений.

США: тривалість програми 12 місяців із правом подовження на 6-9-12 місяців. Крім цього, коли після повернення додому після програми Au Pair у США пройде 2 роки, можна ще раз брати участь у програмі (звичайно, якщо кандидату не виповнилося вже 27 років.)
Німеччина: тривалість програми 12 місяців.
Австрія: тривалість програми 12 місяців. Через 5 років після закінчення програми можна брати участь у програмі Au Pair ще раз.
Норвегія: тривалість програми 12 місяців із правом подовження на 12 місяців.
Данія: тривалість програми 12 місяців із правом подовження на 12 місяців.
Швеція: тривалість програми 12 місяців.
Голландія: тривалість програми 12 місяців.
Франція: тривалість програми 12 місяців із правом продовження на 6 місяців.
Люксембург: тривалість програми 6-12 місяців.
Китай: тривалість програми 6-12 місяців.
Іспанія: тривалість програми 1-3/4-12 місяців, згідно з правилами в’їзду як за правилами безвізу, так і за візою.
Італія: тривалість програми 1-3 місяці.
Фінляндія: тривалість програми 12 місяців.
Швейцарія: тривалість програми 12 місяців.

Вікові рамки програми в різних країнах.

Програма Au Pair офіційно прийнята Радою Європи і має встановлені вікові рамки для кандидатів. Програма позиціонується як молодіжна, культурно-мовна програма і тому визначені вікові обмеження для учасників: з 18 до 30 років. Кожна країна, яка приймає учасників програми Au Pair, має право встановлювати та встановлює свої вікові рамки для учасників:

Австрія – з 18 до 28 років (специфіка саме австрійської програми, що до виповнення 28 років учасники зобов’язані залишити країну).
Бельгія – з 18 до 25 років (ми приймаємо до цієї країни кандидатів максимум до виповнення 25 років). До Бельгії більше шансів на влаштування у молодших кандидатів.
Люксембург – з 18 до 29 років.
Нідерланди – з 18 до 30 років. До Нідерландів більше шансів на влаштування у кандидатів віком від 20 років.
Німеччина – з 18 до 27 років (потрібно розпочати програму до виповнення 27 років).
Норвегія – з 18 до 30 років.
Данія – з 18 до 30 років.
Швеція – з 18 до 30 років.
США – з 18 до 27 років (потрібно розпочати програму до виповнення 27 років).
Франція – з 18 до 30 років.
Китай – з 18 до 29 років.
Італія – з 18 до 29 років.
Іспанія – з 18 до 29 років.
Швейцарія – з 18 до 25 років.
Фінляндія – з 18 до 30 років.

Чи можна приймати участь в програмі Au Pair у Великобританії, Ірландії чи Австралії громадянам України?

Питання “Мене хоче запросити Англійська сім’я, які документи я маю збирати?” часто зустрічається на форумах. У кращому випадку це непорозуміння і сім’я просто не знає умов програми та запрошення. У гіршому випадку – шахрайська схема з метою обдурити людину і заволодіти її грошима.

У деяких країнах (а в більшості країн, які приймають Au Pair, ця програма регулюється на державному рівні) є чіткий та вичерпний перелік країн, з яких можуть бути запрошені au pair за офіційною програмою. На жаль, до Англійської програми, Ірландської чи Австралійської (і не тільки) до такого переліку Україна не входить. Тому сім’ї із цих країн запросити людину для участі у програмі Au Pair не можуть.

Чи можлива участь у даній програмі зі слабким знанням англійської мови?

Теоретично можна, якщо слабкий це все ж таки такий рівень, коли людина розуміє, що від неї хочуть, і сама також може пояснити що вона хоче. Проте на практиці влаштувати людину зі слабкою англійською до країн, які приймають із цією мовою, складно.
1) деякі країни при подачі заяви на візу перевіряють знання мови і на підставі перевірки можуть відмовити у візі, якщо вважатимуть, що її рівень недостатній… Наприклад, так роблять у Данії, США.
2) ну а в основному вибір все ж таки робить сім’я, а вибирати є з кого (бажаючих багато), і загалом, коли з 10 кандидатів у 9 хороша англійська, а в одного слабка, то природно сім’я обере кандидата з тих, з ким потім не буде жодних проблем у спілкуванні.

Наша порада для тих, хто хоче брати участь у програмі, але рівень мови має слабкий – братися за його вивчення якнайшвидше, займатися систематично.

Якщо ж англійська мова на середньому і вищому рівні, і додатково ви знаєте німецьку та/або французьку на початковому рівні, то це одразу розширює для вас географію програми і крім англомовного спрямування ви можете розглядати участь у таких країнах, як Австрія, Німеччина, Бельгія .

Чи можна поїхати тільки на 1-3 місяці?

На даний момент існують країни, куди можна вирушити на такий короткий термін за наявності біометричного паспорту та дозволу на безвізовий в’їзд. Це Іспанія та Італія. Але також не слід забувати, що в цих країнах, як і в будь-яких інших, існують певні вимоги та обмеження для кандидатів. Якщо ви підходите за віком, мовними та іншими навичками, то заповніть заявку на участь, щоб дізнатися подробиці про те, як можете почати участь.

В інших країнах офіційна програма Au Pair розрахована на 12 місяців. У Німеччині та Австрії є можливість брати участь 6 місяців, але дуже складно знайти сім’ю, яка б взяла на короткий термін, оскільки всі зацікавлені в тому, щоб au pair перебувала у них повний термін.

У деяких країнах навпаки можна продовжити допустимий рік на 6, 9 або 12 місяців. І максимальна віддача від програми буде якраз за максимальних термінів участі в ній.

Мені сподобалася ваша агенція. Але я з іншого міста/країни. Чи є у вас представництво чи партнери у нас?

Ми не маємо офісу в інших містах України. Проте ми можемо працювати з кандидатом з будь-якої частини України та інших країн. Одним із наших принципових правил є відсутність передоплати. Тому клієнти з інших міст не мають жодних ризиків при співпраці. Ну а сучасні комунікації дають змогу якісно працювати і на відстані.
У нас є досвід улаштування громадян різних країн, включаючи Україну, Молдову, Таджикистан, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан. Крім того, багато разів ми займалися влаштуванням громадян нашої та сусідніх країн через інші країни, як Литва, Данія, Бельгія, Норвегія.
Для організації процедури влаштування немає різниці, де знаходиться агент-посередник, значення мають правила країни походження кандидата та правила країни призначення.

АЛЕ! Ми не віртуальна агенція. Наш офіс знаходиться в місті Черкаси і, хоч це не обов’язково, за бажання ви абсолютно спокійно будь-якого робочого дня можете до нас приїхати та поспілкуватися особисто.

До якої країни ЄС можна поїхати українцю зі знанням англійської мови та для подальшого вивчення на курсах?

Українцям з гарним знанням англійської можна поїхати у велику кількість країн, ось тільки вивчати там на курсах англійську на жаль не вийде. Всі ці країни мають свою рідну мову, яка і вивчатиметься на курсах. За межами ЄС можна поїхати до США, це якраз англомовна країна, де мова буде вдосконалюватися і в процесі щоденного спілкування, і на курсах.

Якщо я знаю англійську, але хочу поїхати, наприклад, в країни Скандинавії, є шанси відправитися туди і чи я вивчатиму їх рідну мову? Чи треба знати хоч найменшу базу їхньої державної мови?

Вимога щодо знання мови для участі в програмі в скандинавських країнах така: хороше знання англійської мови.

Іноді бувають сім’ї, куди можна поїхати з гарними знаннями німецької мови. Наприклад, Данія межує з Німеччиною і там багато змішаних сімей, які можуть запросити і людину зі знанням німецької. Немає обов’язкової вимоги знати їх рідну мову. А вже там курси ви відвідуватимете державної мови приймаючої країни (не англійської).
Іноді, досить рідко деякі сім’ї зацікавлені в приїзді людини, яка, крім хороших знань англійської, знає і їхню рідну мову (данську, норвезьку). Це питання вирішується по-різному. Були випадки, коли сім’я вже після запрошення о-пер у свою сім’ю (під час очікування візи) надсилали курси в книгах і дисках і людина самостійно навчала мову. Ну або наприклад вибирають собі кандидата, який вже був о-пер у Скандинавії (датська і норвезька – родинні мови). Запрошуючи таку людину, вони можуть бути впевнені, що мовна база у майбутньої о-пер точно є.

Які документи потрібно підготувати для того, щоб стати учасником програми?

Звичайно, обсяг документів, які готуються для участі у програмі, залежить від країни участі. До абсолютно загальних документів зазвичай належать:
– Анкета учасника
– Лист до приймаючої сім’ї з розповіддю про себе
– Скан-копія паспорта
– Рекомендації
– Фотографії
– Медична довідка
– Скан-копія прав водія (якщо є)
– Скан-копія документа про освіту (мінімальна вимога – закінчена повна середня).

Залежно від країни цей список може розширюватися, для деяких документів, що подаються, може бути визначений вид завірення. Також можуть бути визначені обов’язкові інтерв’ю, тестування.

Скільки часу триватиме пошук родини?

Скрізь по-різному, багато залежить від даних самого кандидата (досвіду, мовних навичок), зустрічних вимог до сім’ї, бачення ним програми. Це не відбувається миттєво і навіть якщо вакантна сім’я знайдеться швидко, то треба розуміти, що подорожі передують як мінімум пару тижнів підготовки документів на візу та власне подача до посольства.
Це дуже індивідуальний процес, який неможливо передбачити.

Якщо порівнювати динаміку сімей загалом, то швидким влаштуванням завжди вирізнялася Німеччина. Також не відстають Австрія, США. Багато сімей, що приймають в Іспанії, Італії.

Для таких країн, як Норвегія, Швеція, Данія та Нідерланди характерно тривалий пошук. Іноді сімей може бути багато, але з огляду на високу конкуренцію з кандидатами з інших країн вибір не часто падає на кандидатів нашого географічного регіону. Якщо ви вибрали одну (або всі) з цих країн для влаштування, то радимо вам запастися терпінням і не ставити собі за мету залишити країну в найближчі півроку.

Скільки часу займає оформлення документів після знаходження сім'ї? Як швидко можна отримати візу?

Зазвичай 2 місяці, які йдуть на підготовку сім’єю та au pair потрібних документів для участі у програмі та отримання візи.
Дещо відрізняються процедурою ДО подання документів до посольства Франції та Бельгії. Процес схвалення запрошення кандидата в сім’ю та підготовка всіх документів із необхідною легалізацією може тривати від 2-х до 3-х місяців.
Сама процедура отримання візи займає різну кількість часу, залежно від країни призначення. Найшвидша процедура властива таким країнам як США – кандидат у день подачі, фактично не відходячи від віконця, дізнається про результат, і Бельгія – віза видається того ж чи наступного дня.
Після подання документів до посольств Німеччини, Нідерландів, до отримання результату триває 1-3 тижні.
Офіційне оформлення для участі в Австрії відбувається вже на місці. Кандидатам не потрібно відвідувати посольство, а тільки зібрати перед відправленням необхідний пакет документів.
Найтриваліший термін прийняття рішення про видачу візи/статусу тимчасового резидента країни характерний для країн Скандинавії і становить від 2 до 5 місяців.

Чи рекомендації є обов'язковою умовою програми? Потрібний досвід роботи з дітьми?

Досвід роботи з дітьми потрібний, але не обов’язково професійний. Тобто досить простого життєвого досвіду, який має майже кожен (допомога братові, сестрі з їхніми дітьми, сусідам, робота вожатими, аніматорами тощо). Звичайно ті, хто мають освіту, пов’язану з педагогікою, або професійний досвід, мають деяку перевагу при влаштуванні, але вона не принципова.
До того ж у програмі США окремо та особливо вітається досвід (підтверджений) роботи з дітьми до 2-х років. Знову ж таки це не обов’язково професійний досвід.

==========================Есть ли филиал Вашего офиса в Харькове? Если да, то по какому адресу можна подьехать?

Нет, филиала в Харькове  нет. Тем не менее на сегодняшний день это не обязательно для успешной работы с вами даже дистанционно. Самые дальние устроенные нами кандидаты были из Владивостока и Якутии, это намного дальше чем Харьков.  Для сотрудничества не нужно приезжать (хотя если будете в наших краях, добро пожаловать в наш офис), все можно эффективно делать и дистанционно.

За скільки часу слід подавати заявку на участь у програмі?

За скільки часу слід подавати заявку на участь у програмі?
Зазвичай ми радимо подавати заявку не менше ніж за півроку. Потрібно враховувати, що лише візова процедура займає щонайменше 2 місяці. А потрібен час ще й на пошук сім’ї з огляду на всі специфічні тенденції кожного з географічних напрямів.

Скажіть, а чи можливе таке, щоби кандидата не обрала жодна родина?

Влаштування за програмою Au Pair не конвеєр, це складний вибір двох сторін (самої au pair і сім’ї, що приймає). Є об’єктивні та суб’єктивні труднощі при влаштуванні в ту чи іншу країну, у той чи інший час. Агентства (в основному, але не завжди; ми говоримо про наше) знають ці моменти і, звичайно ж, порекомендують кандидату країни під його дані, де влаштування йде динамічно, або попередять про те, що в ту країну, яку вибрав кандидат, влаштування може бути довгим (іноді дуже довгим). Якщо кандидат прислухається до наших порад, зазвичай його буде влаштовано обов’язково. Щоправда, хтось влаштовується за 10 днів, а комусь для цього може знадобитися до 10-ти місяців… Ну і, звичайно, влаштування залежить також від даних самого кандидата, чим більше його дані відповідають вимогам потенційних сімей, тим більше шансів на швидке влаштування.

Яка можливість вступити до ВНЗ країн Скандинавії? Які критерії та процедура вступу? Чи були прецеденти серед ваших клієнтів?

Так звичайно. Програма Au-Pair часто стає трампліном для тих, хто хоче здобути освіту та відкрити для себе перспективи за кордоном. Ми влаштовуємо за програмою в різні країни вже більше 20 років і людей, які вступили до різних ВНЗ у різних країнах було немало, включаючи і в Скандинавських країнах, в основному в Норвегії (країні з дуже високим рівнем життя та безкоштовною вищою освітою).
Зразковий алгоритм вступу такий (за приклад беремо Норвегію):
1) Участь у програмі Au-Pair;
2) У процесі участі – активне вивчення мови (норвезької);
3) Часу для цього достатньо, програма розрахована до 2х років, але, звичайно ж, потрібна і мотивація, і потрібно докладати сили та старання;
4) Потрібно мати до всього іншого освіту, порівнянну з їх повною середньою. Зазвичай у нас це повна закінчена середня (11 класів школи, або 9 класів + коледж) та ще + один або два курси локального ВНЗ;
5) 2 рази на рік здається Берген тест (тест на знання норвезької мови, необхідний для того, щоб навчатися у ВНЗ);
6) Подання документів до ВНЗ на обраний профіль; цьому передує велика робота з вибору ВНЗ та профілю навчання;
7) Прийняття на навчання на підставі всіх необхідних документів + Берген тесту;
8) Отримання студентської візи (купа своїх моментів …. не все легко і просто)
9) Вітаємо, Ви – студент!

На що б хотіли звернути увагу:
– Тут все трохи спрощено, не хочеться писати роман… є ще й магістратури та багато інших речей, де навчання також можливе, але для вступу туди потрібно, щоб зійшлися дуже багато речей, включаючи просто зірки на небі. Є факультети, куди просто беруть дуже мало людей, але й там шанси є, якщо відповідаєш критеріям;
– Навчання в Норвегії безкоштовне, але це досить дорога країна сама по собі, потрібно мати фінансові запаси як для отримання візи, так і на витрати під час навчання;
– Треба добре думати при виборі факультету, буває, що мало місць там, куди ви хочете піти, але багато на інших напрямах. Можуть не прийняти, якщо місце мало, а людина не хоче виявляти гнучкість у своїх уподобаннях;
– Ну і багато чого.

Підбиваючи підсумки:
– освіта в Скандинавських країнах хороша
– програма Au-Pair дає унікальну можливість цим скористатися

В Швеции предоставляется бесплатное образование в ВУЗе?

да.

Яка потрібна віза до Австрії, які потрібні документи для її оформлення?

Станом на сьогодні для громадян України віза в Австрію для участі у програмі не потрібна.
Як і в будь-якій іншій європейській країні, “віза” на довгострокове перебування в Австрії має статус річного дозволу на проживання (по-іншому можна назвати “резиденція”, короткий дозвіл на проживання). Для отримання такого статусу сім’я готує документи в Австрії, основним з яких є дозвіл на роботу як au pair, що видається уповноваженим органом (AMS). Крім нього потрібен договір, страховка та відповідні заповнені форми майбутньої au pair.

В США предоставляется бесплатное образование в ВУЗе?

по условиям программы в США, участник программы обязан участвовать в учебном компоненте ее, в течении участия о-пэр будет посещать курсы при высшем ученом заведении, которые выберет сам (из тех возможностей которые будут в вузе). эти курсы оплачивает семья  и в стандартной программе сумма эта сумма 500 долларов США  в год. Соответственно после окончания тех или иных курсов выдается сертификат про окончании.

После программы многие участники учатся в вузах США ( поступив туда на общих основаниях), учеба в США платная.

Можно ли выехать в США по программе вместе с мужем и жить в одной семье? Уже не студенты.

Нет, так у вас вряд ли получится. Замужество является преградой как в поиске семьи, так и при получении визы. На практике у нас такого ни разу не бывало.

Можно ли учиться заочно в России, и участвовать в программе Au-pair?

Теоретически ничего не мешает так делать, но… нужно согласовывать с семьей вопрос  поездки на сессии в течении  программы AU-PAIR. Это не всегда просто, так как у них одни планы и ваши с ними могут не стыковаться

Как получать визу в Норвегию в Украине, на каком языке проходит собеседование? И что это за виза? cложно ли её получить?

Неполный вопрос. О какой визе идет речь? В Украине для поездки в Норвегию с разными целями соответственно даются разные визы. Если говорить про визу для программы о-пэр, то получение визы выглядит так:
– подбирается приглашающая семья
– заключается с ней официальный договор
– подаются нужные документы для получения визы о-пэр
– через примерно 2-4 месяца виза выдается участник едет в семью.
Виза для участия в программе специальная, приравнивается к короткому виду на жительство. Собеседования как такового нет. Говорят с подающим на русском (украинском) языке. Отказы, конечно, случаются и здесь мы стараемся приложить максимум усилий, чтобы удостовериться, что кандидат подходит для участия, имеет подходящую мотивацию, все документы поданы верно и заявитель качественно проинструктирован. Но нужно просто понимать, что гарантировать выдачу визы в эту страну не может никто.

Возможно ли поехать в США на год если тебе уже 25 лет, а через пол года будет 26? Спасибо.

Да, конечно можно, так как программа в США до 26 лет включительно, т.е. до наступления 27 лет нужно начать участие в программе. Ограничения относительно того, во сколько нужно закончить, в США не существует.

Нужно ли, что-то дополнительно оформлять, кроме AU-PAIR визы, что бы улететь на некоторое время (каникулы) обратно в Россию из Франции?

Нет, ничего не нужно оформлять дополнительно. Виза и другие документы на основании которых о-пэр находится в той или иной стране позволяют ей свободно путешествовать в пределах шенгенских стран без получения дополнительной визы и конечно же дает полное право на поездки домой и обратно

Скажите, пожалуйста, как Вы определяете уровень знания языка? Или при регистрации можна интуитивно выбрать?

вы указываете тот уровень языка которым вы владеете на настоящем этапе. Мы обязательно при дальнейшем общении и оформлении язык проверяем ( по телефону, скапу или в офисе)

Проживая в семье, получаю ли я зарплату, кроме карманных денег?

Проживая в семье вы получаете определенную ( установленную государством) сумму. Данные деньги называются -карманными.  Некоторые называют их же зарплатой.   В принципе такое название не правильное, но в общем по большому счету какая разница как эти деньги называть.
– дополнительно семья может в зависимости от условий в той или иной стране оплачивать курсы языковые, страхование

Чи можлива участь у даній програмі в Німеччині, якщо я практично не знаю німецької мови?

Для участия в программе о-пэр в Германии есть требование. Нужно знать немецкий язык не меньше чем на уровень А-1, который с 01.01.2017 года должен быть подтвержден сертификатом одного из Институтов: Гёте, TELC или TestDAF.

Ответ на ваш вопрос – нет. Нельзя без знания немецкого языка участвовать в этой программе.

Могу ли я поехать по этой программе в Германию, если я являюсь военнообязанным? Т.е. я еще не служил, живу в Украине. Заранее спасибо.

Если на руках есть загранпаспорт то никаких проблем нет с тем что человек военнобязаный. Иностранные государства ( их посольства) к вопросу служили вы или нет никакого отношения не имеют.

Здраствуйте. Скажите, если ехать в Швейцарию по этой программе из Украины, семья на половину рускоязычна. Требования знания языка не обязательно, нужно ли в посольства сдавать уровень А1?

Нет, такого требования в посольстве Швейцарии нет.

Однако в настоящее время (2021 год) участие в программе Au-Pair в Швейцарии затруднено из за ограничений которые введены самим государством. Есть ограничения по приему участников из стран не входящих в Евросоюз. Это ограничение временное и мы надеемся, что в будущем оно будет снято.

я хотела бы уехать в Германию AU-PAIR, я могу подать заявку в 17 лет за пол года до дня рождеия, что бы с наступлением 18 лет я могла уехать и документы были готовыми??? 🙂

Поиск семьи в Германии занимает минимум времени, подавать заявку заранее просто нет смысла. Исполняется 18, получаете взрослый загранпаспорт, подаете заявку и если ваш немецкий на хорошем уровне через примерно полтора – два месяца вы уже в  немецкой семье.

Могу ли я сейчас подыскивать себе семью на 20... год?

Можете, но все зависит от конкретной страны устройства. Для одних это просто будет не нужно (так как устройство очень быстрое), для других желательно подать документы за полгода до желаемой даты поездки.

А каким образом проверяют знания немецкого языка в посольстве?

В украинском посольстве Германии с 01.01.2017 г. со всеми документами на визу Вы будете обязаны подать сертификат от Гёте-Института, подтверждающий знание Вами языка на уровне не менее А1. То же правило действует для граждан некоторых других стран СНГ.

В остальных странах СНГ еще проводятся личные собеседования на немецком, но также можно подать и сертификат, если таковой имеется.

реально ли поработать au-pair в Норвегии если мне через 4 месяца будет 29 лет?

Да, конечно, программа рассчитана до 30 лет влючительно – то есть до этого времени нужно подать на визу. Тем не менее вы должны отвечать и другим требованиям программы, а также для вас нужно подобрать семью.

    Сколько раз можно ездить по программе au pair в Германию?

    программа в германии расчитана на 12 месяцев и в ней можно участвовать одному человеку – один раз. исключениями из этого правила среди стран являются:

    Австриия, можно участвовать 2 раза с перерывом в 5 лет;

    США, можно участвовать 2 раза с перерывом в 2 года

    (в обоих случаях это возможно только при успешном завершении первого участия)

    За який час до подорожі потрібно реєструватися?

    Это зависит в основном от страны куда вы собираетесь ехать. В большинстве стран желательно подать документы примерно за полгода до желаемой даты поездки.  Но к примеру в такую страну как Германия устраиваться проще и быстрее, можно подать документы и уехать за месяц ( если соответствуешь требованиям программы)

    Який рівень німецької мови, потрібний для того, щоб потрапити до родини в Німеччину?

    В Украине, Кыргызстане, Таджикистане, Армении со всеми документами на визу Вы будете обязаны подать сертификат, подтверждающий знание Вами языка на уровне не менее А1. Собеседование в посольстве уже не проводиться в этих странах.

    Если в Вашей стране возможна подача без сертификата, то уровень не меньше чем А-1 (по европейской классификации). При этом посольство проверяет путем короткого общения данный уровень. То есть он должен быть…. иначе визу не дадут. Учитывайте что посольство само по себе добавляет нервозности… поэтому нужно иметь ТВЕРДЫЙ уровень а-1 и выше, чтобы даже при волнении смогли показать визовому работнику данный уровень.

    Нужно также понимать, что каждая семья которая приглашает хочет чтобы приехавший к ним человек мог общаться с ними, с детьми. Понимать сам, плюс мог выразить свои мысли… то есть чем выше уровень, тем проще найти принимающую семью и проще будет приспособиться в новой стране и среде.

    а якщо є права, але немає досвіду вождіння, в США приймуть?

    Права нужны, опыт желателен. Тем не менее  с правами но без опыта устройство возможно. Исходя из опыта мы рекомендуем перед поездкой взять дополнительные уроки практического вождения дома ( любая автошкола их предоставляет), это поможет чувствовать себя в сша за рулем более уверенно, в большинстве семей машина в пользование будет предоставлена.

    сколько примерно занимает поиск семьи в Голландии и последующая подготовка документов?

    При устройстве в Голландию нужно настраиваться на очень длительный процесс поиска семьи. Из практики поиск длится минимум полгода и максимум… нет пограничной точки, это может быть и 1 год и более.

    После подбора семьи потребуется примерно 2 месяца на визовую подготовку и посещение посольства.

    Скажите, пожалуйста, можно ли участвовать в этой программе пару лет подряд, но при этом ездить в разные страны? Например, один год а Австрию, а на следующий в Швейцарию и т.п.?

    Никто вас не ограничивает. Вы можете быть о-пэр в разных странах. Тех кто именно так поступает много. После Германии обычно едут в Австрию. После Бельгии в Голандию или США. После Дании, к примеру, в Норвегию.

    Здравствуйте! Я хочу по скорее уехать во Францию...и я хотела бы узнать за сколько времени я смогу найти семью??

    Вопрос слишком общий, чтобы дать конкретный ответ желательно знать сколько вам лет, какие иностранные языки вы знаете и на каком уровне, подробнее про знания французского языка.

    Если давать общие рекомендации, то мы не рекомендуем Францию как страну устройства и предлагаем альтернативные страны с французским языком (конечно, тем кандидатам которые соответствуют требованиям программы там). Это Бельгия и Люксембург.

    Аргументы для этого:

    – условия программы во Франции значительно уступают альтернативным странам;

    – визовый риск в Бельгии и Люксембурге практически отсутствует, в тоже время во Франции он к сожалению есть;

    – французский язык (если кандидат им интересуется)… без разницы где совершенствовать….во Франции или одной из этих стран.

    Возможно ли найти семью с русскоязычным хотя бы одним членом семьи да бы поехать с плохим знанием иностранного языка?

    есть требования по каждой конкретной стране+ есть требования семей к кандидатам. В подавляющем большинстве случаев нужен хороший  иностранный язык.  без него шансов очень мало.

    Обязательно ли быть студентом дневного отделения для участия в программе?

    Такого правила в программе о-пэр нет.  Нужно иметь не менее полного среднего образования. Других требований по образованию нет.

    Могут ли женатые люди проживать в семье вместе? Или как все это проходит?

    К сожалению в большинстве стран сейчас не примут замужних ( женатых), есть исключения когда страны принимающие ничего против не имеют, но и там если семья приглашает замужнюю или женатого, то только его, без его любимой половинки. И это вопрос вашей семьи, готов ли ктото в ней ждать год, пока  другой закончит программу и вернется.

    Я подаю анкету вам, и просто жду пока меня выберет семья или по каким-то критериям отсеивают?

    Если по порядку то примерно так:

    – обращаетесь к нам

    – мы проверяем, соответствуете ли вы условиям программы о-пэр, в том числе подходите ли по возрасту, проверяем уровень тех иностранных языков, которыми вы владеете

    – проверяем наличие нужных дополнительных условий (к примеру, по США должны быть еще и водительские права)

    Если человек соответствует условиям программы, то он готовит нужный пакет документов и подает нам, если не соответствует, то мы не можем принять его в работу и потенциальный клиент может или к примеру получить права, доучить язык, и тогда участвовать в программе или отказаться от этой идеи.

    После получения пакета документов мы начинаем подбор семьи.
    Соответственно на всех этапах начиная с первого обращения до окончания программы клиент под нашим контролем и мы оказываем всю необходимую помощь и поддержку.